Videti jedan post
Star 25.06.2008, 01:10   #1
messenger
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard Pomoc u vezi kupovine klavijature

Dragi moji kolege, morao sam postaviti ovu temu posto prosto ne znam sta da radim. Odlucio sam se da uzmem neku solo klavijaturu, i nadam se da ce se naci neko ko bi umeo pravilno da me posavetuje.
Ne trazim nista preterano, znaci bilo bi pozeljno da ima normalne "zive" instrumente, harmonike, gitare, duvace itd... Sampler ne mora da ima, editovanje bi mi bilo sasvim dovoljno. Ne bi bilo lose da ima portamento. Prednost dajem korgovim instrumentima, mada i druge marke mogu doci u obzir. Klavijatura mi treba za kucnu upotrebu, i mozda neku manju svirku, znaci da nije bas midi kontroler posto se ne snalazim sa tim stvarima. Za oko mi je zapao onaj korg x5D, ali ne znam da li on ima portamento. E da i jos jedno pitanje, pre par godina sam cuo kod jednog muzicara korg x5 koji je zvucao fantasticno, kakva je razlika izmedju te dve klavijature ( x5 i x5D)? I za kraj da dodam da bih za sint potrosio 300- 400e u vr glave.
Eto, izvinjavam se sto sam se raspisao na kilometre, i nadam se da ce neko naci vremena da me posavetuje. Pozz!!!
  Reply With Quote