Videti jedan post
Star 24.06.2017, 22:12   #47
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@tyros2 ,da smo blize bircuzu platio bih pice🍺👍. Ja sam starija generacija muzicara i imam svoj nacin rada kao i svatko bez obzira dali je mladji ili stariji.Ne osporavam niciji pristup i nacin rada.Pokusavam da izvucem iz synta da zvuci kao live band,i sa mojim nacinom rada mogu svirati satima bez prestanka( ako ima para naravno).U 6-7 banki registracija imam samo soundove i one nemaju nikakve veze sa ritmovima.Na ritmovima ( 70-tak) imam sredjenje ots-ove koji odgovaraju za izabrani ritam.Druge kolege rade drugacije, jedna registracija-jedna pjesma,ili registracija- drugi ritam u kojemu su sredjeni ots-ovi i R1-R-3 kod Tyros modela.Nema pravila ,zakona niti sto je bolje ili gore tako da se tema moze nastaviti u nedogled.Tako da je ipak najveci faktor-MUZICAR,njegov talenat,znanje,repertoar itd itd.U svojih 40-tak godina sviranja imao sam prilike svirati ili cuti razne muzicare i cesto se imao prilike uvjeriti da skupi synt neznaci nista ako iza njega stoji tele,a isto tako jeftini stari synt zvuci super ako iza njega stoji majstor.
Na kraju neka smo mi svi skupa zivi,zdravi i zadovoljni sa svojim strojevima.🍺

Promijenjeno od ffb (24.06.2017 u 22:14 sati)
ffb je offline   Reply With Quote