Videti jedan post
Star 18.04.2019, 00:03   #4
taletdkmk
Vredan član društva
 
taletdkmk's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.08.2006
Mjesto: Skopje - Makedonija
Godina: 38
Postovi: 186
Downloads: 845
Uploads: 14
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 26 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korg Pa3X 61-k with EXB M256
Interesi: Internet, Filmovi...
taletdkmk befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
taletdkmk pošalji poruku preko MSN messengera taletdkmk pošalji poruku preko Yahoo! messengera taletdkmk pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od branoy Pokaži Post
jednostavan test za stereo, uzmes neku boju i ides od L do R sa panoramom, i kako ti ides mora na kutijama od jedne kutije do druge, i odma znas jel izlazi stereo klavijatra sa dva kabla.. tako i u drum, vecinom od tom-a prvog do zadnjeg je panorama kako koji ton, itd..

a na jedno kablo mono sterea nema, logicno dva kabla za stereo ne pise dzabe na sve jednoj klavijaturi L i R izlaz.

a 99 posto KMP u korgu MS multisemplvoa su svi monooo...
osim kad vidis npr u MS, distorzija rif L. i do nje odmah drugi MS kmp distorzija rif R .. to ti je stereo MS.
sve jedan sto vidis ostali u SEMPLERU u korg arazneru je MONO, jer je samo ime jedno od boje u 99 posto setova. nema dve L i R.
npr L i R je ona naylon steel jv,.. itd

stereo ti samo DK moze biti, jer ubacis wav stereo udarac snare itd, i takav i ostane.

dok KMP je mono format i dzaba // mrtvi mono i tako klava i zvuci./

probao sam import stereo boju neku SF2 nije moglo, a pise pa4x prima SF2 /

probao sam konvert sf2 stereo L i R u sf2, u kmp sa awavew studio, i kad snimi kmp dobijes samo jednu L stranu iz tog SF2.. nikako ne znam kako dobiti L i R iz sf2 u kmp
ok Branoy hvala na odgovoru vecinom to sto si napisao jasno mi je nego mozda nisam dobro objasnio evo pokusacu ponovo.

Ja sviram Mono pa4 a bubanj koji koristim pise stereo kick snare i tako dalje. E sad zanima me dali ako ja udjem i nadjem taj drugi sempl za kick i snare recimo kick R i snare R i obrisem i onda se promeni u user dk pise moni kick dali cu izgubiti u kvalitetu zvuka ili ne. Po mojoj logici stereo sempl bi trebalo raditi stereo samo kad spojis stereo klavijatura znaci tad kick L ide na L kanalu a kick R na R. Ali ako sviram mono onda na mom levom L(mono) kanalu od moj stereo kick ja dobijem samo L stranu. Znaci spored mene svi ti semplovi koje su stereo samo steje u klavijaturi a ih ne koristim
__________________
Trajche TALE Dimitriev
Kavadarci - Makedonija
taletdkmk je offline   Reply With Quote