Videti jedan post
Star 01.07.2019, 00:15   #58
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sto su ocekivanja manja to je razocaranje manje.Mnogi su pisali u Yamahu Rellingen sa zeljama za „poboljsanje“ ali nista od toga.Po mom misljenju Yamaha vec radi na Genos 3 a ovo je samo malo prasine u oci.I ne samo Yamaha vec svi ostali.Koliko dugo se proizvodi/ prodaje Ketron SD9 ?Jos dan danas nema sempler! Zalosno i tuzno,ali sto ocekivati od firme koja ima 20 zaposlenih zajedno sa cistacicom.Ponovo Ajamsonic ( kao i na Audya) pokusava nesto napraviti – navodno su pri kraju.Korg Pa 4?? Daj jos malo rama da stane sto vise sempova neka kupuje raja.Vrijema aranzera lagano ali sigurno dolazi svome kraju, isto kao i OMB.Uzimaju ljudi DJ. ili band.Vec prije mnogo godina su gosti govorili:daj pusti mi onu...
Na YT ima mnogo Genos prezentacija gdje onaj mladi Sadi Ric.prezentira iskoristivost i mogucnosti sa mp3 i slicno.Ciljaju na mladju generaciju i pokusali su napraviti aranzer/ workstation.Cini mi se da bas nisu uspjeli u tome.Mladi kupuju za band Montage,Kronos.Nord Stage....
Druga stvar; na svakom novom aranzeru svi promoteri se ubiju od uvjeravanja kako je dobar klavir—TATA SVIH KLAVIRA DO SADA.Mozes si misliti nekome tko svira aranzer treba klavir od 2 gb sempl—jednostavno FUJJJJ
Malo van teme ali to je samo moje misljenje bez namjere da nekoga uvrijedim.
ffb je offline