Videti jedan post
Star 10.03.2008, 10:13   #7
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

To su ti momentalno jedne od najjache soft mashine koje postoje, posebno REAKTOR 5
za kojeg postoji i fakultet da se samo taj sint nauci programirati. Ja ga licno koristim
jos od dalecne 1998 kad se nije nit zvao tako nego bilo Transformator i Dynamo.
Od njihovu kolekciju posedjujem sledece:
Reaktor 5, Kontakt 3, Battery 3, Absynth 4 i Pro-53. Sve legalno. Svaki od njih mi je
glavni sint u studio u svom polju. Sve bubnjeve mi idu preko Battery 3, sve samplove
preko Kontakt 3, sve SoundScapes koristim sa Absynth 3 i sve ostalo na Reaktor 5.
Pored njih imam jos ton drugih a l ove najvise i koristim. Reaktor 5 nije sint nego je
nesto malo kompliciranije i od samog Cubase il Pro Toolsa il bilo sta. Reaktor je vise
kao Open Editor, u njemu se prave sintove. To je samo Core, Host. Imas razne module
unutra od koje stastavljas sklapas i pravis sint po razne nacrte, kao na primer u njemu
imam i DX11 i CZ101 i neke VA sintove i neke Phisical Modeling sintove, par MOOGova,
par ARPova, Juno-106 , Eminent, Solina i jos mnogo toga...jednostavno zatreba ti
neki sint, nadjes njegovu semu il nacrt na internetu i napravis ga u Reaktor, naravno
ako znas kako. Sto se tice kako da pravis boja, ne mogu ti ni ja nit iko drugi pomoci,
samo cigarete, stolica i naocale...mozes i mali sundjercic za ruku, da ne ozuvlji na astal
od onog misha za computera...Uskoro ovde ces cuti MP3 primere za Kontakt, Battery i Reaktor:
http://basaristudios.com/
__________________
,,ŽIVOT NE TREBA SHVATITI PREOZBILJNO, UOSTALOM TKO SE ŽIV IZ NJEGA IZVUKAO!
PAMETNI IMAJU PRAVA DA GOVORE GLUPOSTI, ZA GLUPE JE TO OBAVEZA!
BITI PAMETAN MEDJU GLUPIH JE ISTO KAO I BITI ZIV MEDJU MRTVIH!,,
BasariStudios je offline   Reply With Quote