Videti jedan post
Star 17.04.2020, 19:21   #20
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Momci, samo bez straha. Potvrđeno je da mlađi ljudi imaju imunitet i korona im ne smeta. Možda netko od vas ima virus ali nema simptome, dakle, nećete biti bolesni. Čak je i naš ministar zdravstva Beroš potvrdio da većina ljudi umire s koronom, ne radi nje. Još jednom ponavljam prosjek smrtnosti od korone u Hrvatskoj je 78-80 godina. 78 godina je i prosječni životni vijek u Hrvatskoj.

Čuvati se moraju ljudi koji su u rizičnim skupinama: stari(ji), ljudi s kroničnim oboljenjima, tumorima (jer im je oslabljen imunitet, naravno.)

Primjer: naša Ana Rukavina je umrla od leukemije. To se zna. Ali zapravo ju je ubila obična prehlada jer se ženska zaista prehladila i radi oslabljenog imuniteta je umrla.
Ali nije umrla radi prehlade, već leukemije.

Mediji su trenutno jedno zlo koji traže senzacije često pišu copy/paste i rade paniku među ljudima. Ja sam također na poslu svakodnevno bombardiran medijima, dakle nisam idiot, nisam neinformiran ali s obzirom da skroz tuku samo s jedne strane, odlučio sam proučiti i podatke s druge strane i koliko vidim, svakodnevno samo potvrđujem stav koji imam.

Preporučujem Srećka Sladojeva i Lidiju Gajski kod Bujanca,
a za braću Srbe npr. Milu Alečković.
Ima tu još: https://www.youtube.com/watch?v=gI_Lh2x1Vwk itd...

Dakle, imate izvore, imate pouzdane izvore, ja sam samo dobronamjeran član yu-midi foruma koji prosljeđuje informacije. Izvori nisu neki tamo polupismenjaci već kompetentni ljudi s visokim obrazovanjem.

Žao mi je Vas Srbe što vam je Vučić uveo policijski sat, to je nešto užasno. Zna se da vjetar, zrak, Sunce, ubijaju viruse, bakterije. Zdravo je kretanje, trčanje jer jača imunitet. A to da vam netko govori da si morate prati ruke, jesti voće, povrće, pa zar smo debili?? Nitko vani trčeći ili vozeći bicikl neće zaraditi virus. To može tvrditi totalni idiot.

Igra se na kartu bolesnog humanizma, pa izgleda da oni koji će 'preživjeti' koronu će živjeti vječno. Jer izgleda da danas ljudi umiru samo od toga. Ne znam od čega su umirali do sad?? Neko će reći da samo filozofiram, dajem dijagnoze a nemam plan...

Ministar zdravstva Izraela je predložio da se starija (rizična) populacija pošteno zbrine (čitaj izolira na neko vrijeme) a mladi... Na posao!

Navedeni model je najbolje i jedino rješenje za zemlje u našem regionu. I Njemac i Austrijanac, da ne idem još sjevernije, može živjeti i 6 mjeseci zatvoren i s obzirom na stabilnu ekonomsko-monetarnu politiku, oni će funkcionirati. Za Boga miloga, u Njemačkoj socijala živi pristojno.

U nas nije takva slika. Jučer nas naš ministar financija Marić nije baš utješio a cirkus traje tek nekoliko tjedana. Još ima nade, ljeto još nije počelo, ja se nadam i molim da će proći u nekom normalnom roku jer u suprotnome neće biti dobro.

Promijenjeno od Alen P (17.04.2020 u 19:24 sati)
Alen P je offline   Reply With Quote