Videti jedan post
Star 04.10.2018, 14:52   #4
sxkn7
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.10.2009
Postovi: 163
Downloads: 1023
Uploads: 0
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, V-Synth GT, D-05, Korg T2EX, Ketron SD4, Yamaha Motif XF6, PSR-S770 i Stagepas 400
sxkn7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

mislim da se operativni sistem zove Wersi OAS (sistem otvorene arkitekture) ali što to točno znači u praksi, ne znam - treba čitati strane forume. Pegasus Wing je sigurno dobar za zabavnjake ali za narodnjake mora biti isprogramiran a ja ne znam da je itko to uradio na Balkanu odnosno da ijedan "tezgaroš" na Balkanu koristi tu klavijaturu za narodnjake. Čak i u domovini Wersi-ja Njemačkoj pa su klavijaturisti skeptični prema ovoj klavijaturi. U pravu si to za Windows, i ja sam čuo da uz klavijaturu dobiješ licencu za Windows 7, e sad je li to znači da zbog velikog ekrana klavijature, možeš istu koristiti i kao kompjuter (za surfanje i sl.), to bi isto bilo zgodno znati. Cijena od 1700 EUR koju si vidio je ili zato što je bila B-roba ili su ti rekli cijenu za izvoz van EU (znači bruto cijena minus 19 % njemačkog PDV-a). Ja bih kupio ovu klavijaturu da sam bogataš ali više da se igram s njom...
sxkn7 je offline   Reply With Quote