Videti jedan post
Star 25.11.2023, 01:46   #18
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Stvar je sledeča koliko sam probao i kod mene sve radi kako treba a vidim da ti i Casper nešto pojasnio.O tome ogromno bi se moglo raspravljati ali ču zasad napisati koliko mogu na kratko jer moram ujutro ustati.
Kao prvo ne znam koju verziju PSRUTI imaš ni gdje si je skinuo jer nije samo jedna.Zatim dali imaš verziju koja ae mora instalirati ili imaš takvu koja radi direktno bez potrebe instalacije.Da si uveo INS vidim ali moralo bi raditi čak i bez njega.Zatim dal si probao Midi file sa kojim imaš problema staviti najprije u klavijaturu pa da vidiš dali tamo radi drum odnosno sve jer mogu biti problem več stavljene banke u midi file od nekog drugog modela klavijature u koje je neko stavio zaštitu zato je PSRUTI sam od sebe ne može promijeniti i to češ najprije morati uraditi nekim drugim programom primjer CAKEWALK.
Ja sam probao par midi file u PSRUTI 818 sa Optimize XG i Gm Converzijom zatim ih u Styleworks pretvorio za Rolanda i obe variante rade.
Imaš i funkciju u Revoicing i u njemu na Standard pokazat če ti banku Druma koja je odnosno izpisat če njene brojeve primjer 16256 i te brojeve možeš preveriti ako klavijatura podupire to ili ne.Kad učitaš midi file u PSRUTI več ti na funkciji PLAY pokaže koji su instrumenti prisutni u njemu znači gdje su kvake tamo postoje a mora stati i na Drumu.Zatim obrati pažnju i probaj kad sahranjuješ dole Midi File jer može biti da ga pogrešno sahrani ili ga ti ne sahranjuješ kako bi trebalo ili nemaš nešto podešeno u PSRUTI kako treba.Očito znaš o tome ali svejedno napisao sam.Osobno imam sum da valjda nešto ne valja sa tim INS kojeg si importirao od Tyros5 pa pokušaj pronači za Genosa ako več ima napolju negdje.
Pokušaj još nešto proveriti od toga a mogu ti poslati taj PSRUTI neznam dali još negdje imam koji ali taj radi savršeno ima pored i upustva u njemačkom i engleskom ako koji razumiješ.Neznam ali valjda bi išlo na tvoj mail ovdje ili ako admin dozvoli mogu ga naložiti u Upgrade.
Toliko zasad pa poruči šta si rešio pa čemo vidjeti dalje jer jako teško je nešto takvo riješiti na daljinu jer ima ogromno razpravljanja o tome i taj tvoj problem jednostavno je neshvatljiv što najviše podsječa na grešku softwera to jest Psruti ili kako ti Casper napisao midi fajlova.
Još sam zaboravio da učitaš midi file direktno u taj Yamahin Midi Style converter pa vidiš dali ti drum radi.Ja sam prošli put radi probe učitao midi file u njega i sve je radilo a sahranio sam samo na početnom prozoru radi radoznalosti pa ga u Szyle works pretvorio za Rolanda i ritam je radio skoro savršeno jedino sam morao promjeniti drum koji nije bio dobar i još nekoliko instrumenata zamjenio.Zato me taj tvoj problem baš više nego čudi.
Dodato:
PSošalji mi email pa ču ti poslati INS za Genos a stavit ču ga i ovdje gore sutra.

Promijenjeno od flosarka (25.11.2023 u 02:02 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
flosarka je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio flosarka za ovaj koristan post:
tonijo (25.11.2023)