Videti jedan post
Star 19.03.2020, 10:58   #104
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Registracije sa SX900 ne idu direktno u Genos.
Ako se baš želite "zabavljati", napravite konverziju sa YRM i onda će Genos potegnuti podatke ali ...

Izgubit ćete pola pomoćnog ekrana, slova će se pretvoriti u hijeroglife, a desna strana klavijature će biti potpuno onemogućna. Očito se u potpunosti operativni sustav SX900 ne slaže sa Genos-ovim. Zato je Yamaha blokirala da se ove informacije ne mogu "dijeliti" i Genos jasno javalja poruku da ih ne može primiti. Ako netko želi experimetirati kao ja, može naići na problem i ako ga ne zna riješiti, opet je Yamaha kriva.
Ja sam napravio jedan lagani reset i sve je dalje funkcionalno kao i prije.

I mali dodatak, u još par navrata do sada sam "natjerao" Genosa da se zblesira. To sam učinio namjerno stavljajući u njega svakakve različite stvari koje mu nisu namjenjene. Želim jednostavno vidjeti koja je granica "izrdžljivosti" ovog instrumenta. I moram priznati da je vrlo otporan na sve vrste gluposti koje čovjeku padnu na pamet. A meni s vremena na vrijeme svašta padne na pamet, he he he... Zato, kada vidim da netko u čudu gleda na ERROR koji mu Yamaha baci i kada se ljuti kako je to bug koji se pod hitno mora riješiti novim OS, mogu samo zamisliti što je učinio da natjera klavijaturu da izbaci poruku o grešci.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg reg.jpg (52,6 KB, 62x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg reg1.jpg (73,3 KB, 60x skinuto)
Highslide JS

Promijenjeno od casper (19.03.2020 u 11:09 sati)
casper je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, casper, za koristan post:
Tihotyros (19.03.2020), Tomy (19.03.2020)