Videti jedan post
Star 25.02.2014, 11:08   #106
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@Yikwo
I dalje si registrovan mailom koji je dodelio neki provajder, tvojim ili ne.
Čak i tuđih mailova dodeljenih od strane provajdera ne možeš nabaviti neograničeno mnogo.
Mailovi sa sopstvenih domena takođe nisu dozvoljeni i takve naloge brišemo, a domene blokiramo.

@milepsr
Veće opterećenje servera pravi forum i postovi na njemu nego download.
Download zauzme samo prostor, koji je sada poprilično jeftin.
Forum traži procesorske snage, koja je još uvek skupa.

Tanzit je pre koju godinu predložio plaćenu članarinu, koja bi verovatno bila i najbolje rešenje, ali onda svakako ovaj sajt ne bi bio ono što je Miodrag zamislio, tako da sam od te ideje odmah odustao iz poštovanja prema Miodragu.

@sale_band
Bilo bi idealno kada bi uspeli da sakupimo ljude voljne da rade na downloadu, ali iz mog dosadašnjeg iskustva ljudi se prihvataju posla sve dok ne treba da se počne sa konkretnim radom.
Kada konačno dobiju moderatoske privilegije retko ko se prihvati moderatoskih obaveza.
Emir lepo reče, sve je dobra volja, tako da i ne mogu od nekoga da očekujem ne znam ni ja kakvu posvećenost poslu.
Ni sam, usled nedostatka slobodnog vremena, više ne radim na ovome kao nekad.
Na forumu sve ređe pišem, kao što se može primetiti, i to najviše o temama za koje vidim da ih neko drugi neće pokriti kako treba.
Gde znam da ima ko može materiju obraditi valjano ne zalazim.

Preprodavci i slični u svakom slučaju dođu do materijala sa downloada ili minimalnom donacijom ili tako što im neko skine fajl ili pošalje.
Kao što je tranzit rekao, oni koji uploaduju su sposobni sami da naprave šta im je potrebno pa im download i nije potreban.
Otvaranje downloada bi, nadam se, bar smanjilo količinu gluposti na forumu.
Istina, smanjiće i donacije, ali kao što rekoh, spreman sam da isfinansiram sve što treba sam, jer bih taj server svejedno morao da plaćam zbog svojih potreba.
Istina, bilo bi znatno jeftinije da je bez YU-MIDI, jer forum konkretno upošljava bar 40% resursa servera, ali nije mi mnogo strašna razlika.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote