Videti jedan post
Star 08.09.2008, 01:04   #21
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Molim sve nase clanove da obuzdaju svoje strasti..........................

1) Dve klavijature istog proizvodjaca mogu da budu losa kombinacija..........
(Ako imas dva E80 ili dva G70 ,dva E86............to su ARANZERI)
(Ako imas dva XP30 ili XP10,dva X6/7/8 ,G6/7/8.......to su SOLO klavijature)

2) Dve klavijature istog proizvodjaca mogu da budu OPASNA kombinacija...........
(ARANZER i SOLO WORKSTATION-SEMPLER)
(Roland aranzer i WORKSTATION-SEMPLER......to je samo primer

To sto sam napisao vazi i za KORG i YAMAHU i za mnoge druge,mada sve to zavisi od nasih potreba!

Ako se nekom ne svidja ROLAND kao aranzer,moze to da kaze i da objasni......ali mislim da ne treba mesati neke stvari.Po nekima je idealna kombinacija KORG-aranzer+solo ili YAMAHA-aranzer+solo.....itd.........ali niko ne kaze da je to losa kombinacija.ARANZER je ARANZER ,a SOLO klavijatura je SOLO klavijatura

Koliko vidim da ovde niko ne osporava SOLO klavijature,nego ARANZERE.Zato nemojte da budete sigurni u "VASU" najbolju kombinaciju......

-------------------------------------------------------------
@Dekyyy

Mislim da nisi trebao da otvaras temu da bi naglasio svoje misljenje (bar je tako delovalo)!Ima nas ovde koji imamo G70 i E80,zato je najbolje da postavis neke svoje snimke.Pa cemo sigurno da razmenimo nesto od materijala.......i tako to............
Ja takodje sviram Rolanda,ali sam otvoren za razne kombinacije sa Korgom,Yamahom................itd...........

Mislim da ti to nisi namerno uradio,ali su mnogi ljudi to tako shvatili.Pozdrav!!!
milanceshow je offline   Reply With Quote