Videti jedan post
Star 19.09.2012, 12:04   #44
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 43
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Dizete mnogo buke oko nicega,ali se slazem sa kolegom skoricnik@.
Ne znam zasto bi on nekom poklonio set za kojim je sedeo ko zna koliko sati da bi dobio zvuk kakav sad ima. Sto se tice ritmova sasvim je nevazno dali je ritmove radio sam il ih je skinuo sa ovog sajta ili dobio od nekog pre nego su i postojali ovde na yu-midi(kao sto ja imam kolekciju koju skupljam vec godinama za rolanda oko 10 000 ritmova,a samo mozda oko 500 je skinuto sa ovog sajta.) ipak treba da se ulozi mnogo vremena i turda da se dobije dobar set za odredjenu klavijaturu.

Najvise me tako reci nerviraju oni koji nece ni prstom da mrdnu da bi nesto sami uradili na klav. osim sto u citaju tudji set.Takvi dizu njavise buke ako im neko proda set koji je dobro sredjen recimo za pa800,a sadrzi ritmove sa ovog ili nekog drugog sajta. Pa valjd se racuna i taj rad ulozen u sredjivanje seta i semplova ne samo ritmovi?

negovan90@ tebi ako se ne svidja cena za sredjivanje tvog pa800 ima brate i drugih,kolko para toliko muzike sto kazu. Ja ti ga prvi nebi sredio za te pare jer dobro znam koliko tu posla ima,a jako je ruzno sto iznosi ovde stavri koje su pisana na pp nebitno sad dali su tacne ili ne. Pitao si ,dobio odgovor i tacka cemu ljutnja...
sinisa je offline   Reply With Quote