Videti jedan post
Star 20.03.2008, 13:52   #1
al bundy
Ovaj baš voli da kuca
 
al bundy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.11.2007
Mjesto: PRIJE U CENTRU...SADA U EPICENTRU
Postovi: 398
Downloads: 592
Uploads: 4
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 28 puta u 25 Postova
Instrumenti: Paraglider KOYOTE
Interesi: istjerujem zlo i utjerujem dobro
al bundy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
al bundy pošalji poruku preko MSN messengera
Standard dnevnik izbjeglice iz bosne

DNEVNIK JEDNE IZBJEGLICE



12. avgust
Uselili smo se u našu novu kucu u Kanadi. Tako sam uzbudjen. Ovde je tako lijepo.
Planine su prekrasne. Jedva cekam da ih vidim prekrivene snijegom.

14. oktobar
Kanada. To je najljepša zemlja na svetu. Lišce je poprimilo sve one divne nijanse zute i narandzaste boje. Vozio sam kroz prirodu i vidio par jelena. Tako su graciozni. To su najljepše zivotinje na svijetu. Ovo mora da je raj. Volim Kanadu.

11. novembar
Dan sjecanja (Kanadski drzavni praznik). Lov na jelene ce poceti uskoro. Ne mogu da zamislim da neko moze ubiti tako divnu zivotinju. Nadam se da ce uskoro snijeg. Tako je divno.

2. decembar
Nocas je pao prvi snijeg. Ustao sam i vidio sve pokriveno bijelim pokrivacem. Izgleda kao najljepša razglednica. Izašli smo napolje, ocistili stepenište i prilazni put a onda se grudvali (ja pobjedio). Kad je prošla grtalica morali smo ponovo da ocistimo kapiju. Kako je samo divna zemlja. Volim Kanadu.

12. decembar
Nocas opet snijeg. Opet prošla grtalica i zatrpala kapiju. Ovde je zaista prekrasno.

19. decembar
Nocas opet snijeg. Nisam mogao izvesti auto da idem na posao. Ovde je zaista divno samo sam malo umoran od lopatanja. Opet jebena grtalica.

22. decembar
Ovo bijelo govno opet padalo celu noc. Dobio zuljeve od lopatanja i ledja me bole. Ovaj majmun sa grtalicom kao da se krije iza coška i samo ceka da ja ocistim ispred kapije. Šupak.

25. decembar
Srecan jebeni i usrani Bozic. Još malo usranog snijega. Ako mi ikad padne šaka ovaj peder što vozi grtalicu, ubicu ga. Mater im jebem što ne posipaju više soli po putu pa da se prije otopi.

27. decembar
Nocas opet sneg. Ne izlazim vec tri dana osim što cistim snijeg kad god prodje grtalica. Ne mogu nigde ici, auto se zaglavio u brdu snijega ispred kapije a i hladno je u picku materinu. Kazu da ce nocas pasti novih 30 cm tih govana.

28. decembar
Prognoza je bila loša. Palo je pola metra. Ako ovako nastavi nece se otopiti do ljeta. Grtalica se zaglavila i taj šupak doš'o kod mene da trazi lopatu. Rekao sam mu da sam vec slomio šest lopata cisteci ta govna sa vrata što ih je on nabio i zamalo da sam mu je slomio o glavu.

4. januar
Najzad izaš'o iz kuce. Otišao do prodavnice da kupim nešto hrane i kad sam se vracao udario kolima jelena. 3.000 dolara štete na kolima. Te jebene zivotinje trebaju biti ubijene. Svugdje ih je. Što ih lovci ne pobiše jesenas...

3. maj
Odvez'o kola kod automehanicara. Nevjerovatno koliko su zahrdjala od jebene soli što je posipaju svuda.

10. maj
Selim se na Floridu. Ne mogu zamisliti kako neko normalan moze zivjeti u toj jebenoj Kanadi.
__________________
NEIGRAJ SE SA ZENSKIM SRCEM,ONO JE JEDNO!!!......igraj se sa njenim sisama...njih su dvije...
al bundy je offline   Reply With Quote