Videti jedan post
Star 21.10.2019, 19:47   #195
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa to ti govorim, bas preskupo... Mislim i Bose je skup ako cemo realno...

Evo ti mog iskustva:
1. Ako se optereti(a ima jako mal headroom) (pod uvjetom jedan stub sa 2 mala basa(b1), isto radi sve do onog momenta kada se ne krene paliti limiter, a obicno gasi donji cilindar, i to sam se osobno uvjerio, zato sam uzeo dupli L1 sistem, em cu ga rasteretit, em dobit stereo sliku, em mogu kombinirati, nekad 1 stub a nekad 2...

2.Ne treba imati njihov mikser ako ces raditi s ritam masinom kao sto ja radim, pa cak (posto je sistem namijenjen pretezno za akusticnu svirku) i gitara kad je direkt ubodes zvuci fenomenalno(probao sam sa martin Dc serija, sad ne znam tocnu oznaku).

3.Ono sto me fasciniralo je daljina bacanja zvuka i ista kvaliteta... Radi toga sam Bose i uzeo, isto zvuci na prvom i 15-om metru, jako brz odaziv basa, lagan za transport, jednostavan za koristenje, i ono najbitnije, sto napravis na njemu zvuci isto na svakom hi fi uređaju(on i jeste ubiti hi-fi samo kao razglas)...

4.Velika mana je ta snaga, nije ni premala a nije ni prevelika, ali je poanta da iz tog razglasa izlazi upravo ono sto i treba, a to je zdrav i cist ton(al opet i to zavisi od ukusa)...

5. Preseti koje ima (govorim o prvom modelu L1 kojeg imam) za mikrofone i gitare, nisu iskreno nesto iskoristivi, cuje se razlika ali to je jako jako jako sitno i skoro ne primjetno...

Maui me fascinira cijenom, ne mora znaciti da je opravdava... Ali cim bude prilika ako ga mognem negdje cuti a bude bolji od bosea, kupujem ga
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (21.10.2019 u 19:50 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote