Videti jedan post
Star 05.03.2008, 01:57   #16
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Verujte mi da posla ima i za ceo bend,negde manj,negde vise..
Da se vratim opet u "ono"vreme,kao Valter
'86,87',do '90 (to bi Jager,Kreso,i ostali stariji clanovi mogli da potvrde)su kod nas u Srb,nasi roditelji imali u proseku po 1400 maraka plate(verujem da je tako bilo i u celoj Yugi)Ja sam tih godina svirao tezge i delili smo od 700 do 1200 maraka po clanu(kao mladi puleni)..'93,'94 i '95 sam radio po kafanama po citavoj Republici i moru,baksis na vece od 150 do 300 dem(po clanu,tu su bile Zmijanac i Ceca i Haris,i sad ne mogu da se setim svih tih zvucnih imena koje smo pratili,ali bilo ih je,ima i slike...drugo vreme),a plata u Srb od 3 do 10dem,te sve pare su pojedene i popijene("jagnjeca brigada"hehehe)...da skratim,zadnjih nekoliko meseci sam se toliko smorio sa ovim g..m od svirke,da sam resio da stvarno promenim nesto u zivotu,ali ne zenu...hehehe...
Ipak smo mi malo stariji,koji su prosli malo drugaciju vrstu pravih svirki,nego sad...Taj bend koji ce da radi je sasvim situiran(svi ozenjeni,vise puta,jbg muzicari),i ne zivimo samo od tezgi,imamo svi svoje biznise a zivot dajemo za zivu svirku...eto to "bih" bilo to!
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote