Videti jedan post
Star 22.10.2019, 18:49   #107
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nemojte zamjeriti što se vraćam na poveznicu: https://www.youtube.com/watch?v=JAoy7N2AMT4
Mislim da to nije realna usporedba. Po meni bi trebalo uspoređivati ono najbolje što klavijatura daje. Koristiti iste ritmove i OTS je po meni neozbiljno. Kod ritmova se jedino čuje bubanj koji T5 nema. Okay. OTS na SX-u zaostaje jer soundovski SX zaostaje za T5 s obzirom da T5 ima SArt2. U demou je puno muzike s Octave Pianom, Nylon gitarom, harmonica. Nylon gitara je ista i na s900. Da ne govorim da T5 ima i Legacy soundove iz svih prijašnjih serija Tyrosa. Ne znam za Sx. Da ne govorim o Tenor Saxu Sart2.
Kad smo na saxofonima, negdje sam gledao demo-usporedbu Pa1000 i Sx900. Nemojte me krivo shvatiti ali SX900 vuče, ponavljam, tenor josh od S900, dok Korg daje ipak malo više i Korg je zazvučao bolje u tome soundu. Ne bih rado da svi skoknete na mene, mislim da to nije realna usporedba, ponavljam se, treba izvuči ono najbolje iz klavijature i dati usporedbu a ne predstavljati sasvim iste soundove i potom komentirati da rade isto. Haloo....
Alen P je offline   Reply With Quote