Videti jedan post
Star 11.04.2020, 02:34   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Zivot muzicara u aktuelnoj situaciji...

Evo drustvo postavio sam ovu temu, nesto razmisljam, stigla su neka teska vremena za celu planetu, a posebno za profesionalne muzicare (mislim na ljude kojima je to primarni posao i koji zive od toga) a i za sve nas koji smo manje ili vise u muzickim vodama, koji imaju prihod od muzike glavni ili dodatni nebitno, pa bih voleo da diskutujemo malo kako ste se vi snasli u novonastaloj situaciji, da li radite jos negde dok posao sa muzikom stoji, ili su vam firme zatvorene, i kako ispunjavate ovaj iznenadni period slobodnog vremena koji nas je sve zadesio. Meni licno je firma zatvorena do utorka, imao sam lepe dve nedelje slobodnog, malo se odmorio, a sledece nedelje prelazim na model skracenog radnog vremena od 3 dana u nedelji koji ce potrajati do jula. Ovde gde zivim, u Austriji nema policijskog casa, niti nekih velikih restrikcija tako da je za zivot ok, s malom dozom dosade posto trzni centri ne rade... srecom pa su prodavnice, pekare itd.otvorene pa sa te strane nema problena. Sviruckam malo, i uzivam ako bi se tako moglo reci. Sto se tice primanja, firma mi placa nekih 85% od plate pa se ne zalim, a zena dobijs skoro punu platu, pa nemam nekih vecih briga. Kakva je situacija kod vas, kako zivite, sa cim ispunjavate vreme, i najvaznije da li uspevate da istrajete u ovom ludom vremenu? Zivi i zdravi mi bili!!!

Promijenjeno od yamahapassion (11.04.2020 u 02:37 sati)
yamahapassion je offline   Reply With Quote