Videti jedan post
Star 21.03.2012, 19:19   #14
NeX007
Vredan član društva
 
NeX007's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.05.2008
Mjesto: Vojka
Godina: 35
Postovi: 141
Downloads: 677
Uploads: 1
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 26 puta u 16 Postova
Instrumenti: Yamaha Montage 6
Interesi: Muzika
NeX007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
NeX007 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Ama znam ja da se ti slazes, nego mi dolazi zlo kad neko i pomene integrisanu zvucnu kartu a hoce da radi muziku na malo visem nivou (a svi ovdje, posto su muzicari, rade sa muzikom na tom malo visem nivou). Uopste upitati bilo sta na ovom forumu (jer je muzicarski forum) u vezi sa integrisanom zvucnom kartom je vec veliki grijeh. Pljuste pitanja o samplovima za instrumente, uvodjenju, izvodjenju, editovanju... a onda... tup... ko iz vedra neba grom... integrisana zvucna karta. Je l' da, da je malo naopako.

A... da.. ostavi ti tu bradu ipak... hahahaha... mora da je cura rekla da joj se dopada.
@tranzit Niko ovde nije pominjao rad na visokom nivou sa integrisanom muz. karticom ,niko nije pominjao editovanje semplova, uvodjenje ,izvodjenje.... da li si uopste i procitao sta je moj problem? Ja sam jednostavno pitao da li postoji resenje za delay ,a ne da mi ti kazes kako je greh sto postavljam pitanja a imam integrisanu karticu...nema veze sa mozgom to sto ti pises. Jednostavno sam trenutno prinudjen da koristim line in na svom kompu i to je to,poz! Hvala inace ostalima na korisnim savetima ,resio sam problem!
NeX007 je offline   Reply With Quote