Videti jedan post
Star 21.03.2012, 19:34   #15
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ajd momak polako. Bas to sto si pitao ima jedino veze sa zvucnom kartom i njenim driverima a onda... treba malo pazljivije da citas te moje postove pa bi vidio da nisam ni pomenuo taj "visoki nivo" vec, citiram sebe: "da radi muziku na malo visem nivou". Izmedju "visokog" i "malo viseg" nivoa je ogromna razlika jer za taj bas "visoki" nivo bi te zvucna karta kostala bar tri puta vise nego taj kompjuter koji imas. Ko je uopste pomenuo tebe u svemu tome ? To je bilo generalno a i dalje i opet i stalno cu ponavljati da onaj ko se bavi muzikom, jednostavno nema sta da trazi sa nekakvom integrisanom zvucnom kartom jer s njom ce imati samo probleme i nista vise. Treba samo pravilno da shvatis o cemu pisem. Na kraju, nema ama bas nikakve potrebe da vrijedjas. Kako to, "nema veze s mozgom", to sto sam napisao (pogotovo sto jedino to sto sam napisao ima veze s mozgom i sa tim tvojim problemima sa zvucnom kartom), odakle ti pravo to da napises. Nisam primjetio da sam ja tebe licno igdje uvrijedio u svom pisanju.

Promijenjeno od tranzit (21.03.2012 u 19:35 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote