Videti jedan post
Star 17.02.2012, 13:45   #9
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kolega Lazarus, plasim se da posle nece da ti prepozna SD karticu, vodi racuna o tome.Taj OS je modifikovan da bi pa 50 prepoznao HDD, jer da nije bilo te modifikacije OS od korga pa 80 za korga pa 50 onda i kada bi ugradio HDD u pa 50 ne bi ga on prepoznao.Bilo je pokusaja u to vreme sa ugradnjom SD citaca u pa 50, bilo bi uspesno ali nije postojao operativni sistem koji bi prepoznao SD karticu.
Znaci NAPOMENA, vodi racuna sa ubacivanjem, sta ako ti posle toga klavijatura ne prepozna SD karticu, sta ces posle toga, kako ces da vratis stari operativni sistem ako ne prepozna jer moras da ucitas sistem sa SD kartice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ovaj tvoj operativni sistem je bas pisan za tu seriju klavijature da prepoznaje SD.
To je moja pretpostavka i prijateljski savet, a kao i sto rece Dell nista time ne dobijas ako ne ugradjujes hdd, koji ti naravno nije potreban kada imas sd.
I jos nesto, gore je kolega napisao da nema smisla da ugradis hdd a imas sd, i u pravu je, jedino sa ugradnjom hdd dobio bi jos slobodnih User mesta za ritmove, al ja mislim da i ovako imas dovoljno a i mozes preko fabrickih ritmova koje ne koristis da stavis svoje i naravno mogao bi da ubacis hdd veceg kapaciteta od sd kartice, ali opet i to je bespotrebno i kada bi koristio midi fajlove onda bi ti kargica od 2 gb bila i vise nego dovoljna, jer znam da je moj kolega zamenio korga pa 50 fd za pa 5a sd zbog midi fajlova i rekao mi je da mu je cak i kartica od 1 gb bila dovoljna.
Odlutao sam malo od teme ali sam hteo da te malo uputim i opet Napominjem, dobro procitaj ovo jer sam ti prijateljski napisao.
Pozdrav!!!
dekipa je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio dekipa za ovaj koristan post:
lazarius (17.02.2012)