Videti jedan post
Star 07.07.2018, 15:59   #23
Jovan4e
Vredan član društva
 
Jovan4e's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.01.2010
Mjesto: Makedonija, Prilep
Godina: 30
Postovi: 114
Downloads: 1064
Uploads: 12
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: Roland G-1000 Korg PA1X pro, PA3x
Interesi: Sve sto je interesantno
Jovan4e befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jovan4e pošalji poruku preko MSN messengera Jovan4e pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@casper naravno da jesmo razliciti ...

dok sam svirao na g1000 dugo vreme sam nosio i kurzweil k2000 sa 64mb ram + vokalist digitech vhm5. Ni sam nisam svestan koliko sam boje i kakve ne terce imao na k2000 ali nisam iskoristio ni 50% od svih boja koje sam imao a pricina zbog to je repertoar koji sviram .... ne trebaju mi neke strase boje i neznam sta jos da bi svirao Zdravka Colica, Oliver Dragojevic, Miso Kovac, tozovac, toma i td td... Kurzwela sam nosio samo zbog harmonike (najvise harmonike) koje u rolanda nema.U pa1x ima toliko mnogo boja i ritmova da prakticno ne postoji pesma koje ne mozes odsvirati a spasio sam se od kurzweila tako da nemoram da ga nosim vise, kao i vokalizer ... sve u jedno pakovanje i to je dovoljno.... lepo si rekao druze kasper "Naravno, svatko ima svoje rezone i logiku ulaganja u opremu."
Sto se tice stojadina .. imam ga a imam i jedno yugo u koje uzivam dok fiat brava i fiat tipo staju ispred kuce i cekaju da ponekad budu provozani. Taksista, naravno on ne moze da vozi u stojadin ali ne zbog mene, nego zbog ljudima na kojim je vruce u letu pa zele se ohladiti u snazan klima uredjaj. A ja ... ja nikoga necu ohladiti sa 256 mb rama. Imaj samo dobar repertoar i dobro pevaj a ljudi pusti ih neka se stope od znoja i veselja jer je to i najbitnije. SVAKO SA SVOJE POTREBE.
__________________
Roland G-1000

Promijenjeno od Jovan4e (07.07.2018 u 16:05 sati)
Jovan4e je offline   Reply With Quote