Videti jedan post
Star 06.09.2015, 10:28   #29
Morison
Ovaj baš voli da kuca
 
Morison's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.02.2006
Mjesto: Svilajnac
Godina: 49
Postovi: 457
Downloads: 429
Uploads: 11
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 202 puta u 133 Postova
Instrumenti: Roland Arrangers / Roland Fr-4x
Morison befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto se tice semplova i njihove kompatibilnosti, to nismo uspeli da testiramo jer je masina bila u prototipnom izdanju. Cim saznamo detalje o tome pisacu.
Na levom ekranu i tasterima oko njega je zamisljeno da se biraju ritmovi dok je desni ekran zaduzen za boje. Sada postoje kategorije user styles i user tones.
Tu su naravno i performanse i njihovi tasteri sa desne strane iznad klavijature (tasteri sa brojevima i tasteri do njih). Imamo sada tempo lock taster i jos jedan taster lock koji zakljucava sve ono sto je podeseno u globalnom meniju (tako da je moguce zakljucati ritam i pritiskom na taj taster ga zakljucavamo; nakon toga mozemo menjati performanse, tj. boje a ritam ostaje). Dugim pritiskom na taj lock taster ulazimo u globalno podesavanje za lock koji se ispisuje na desnom ekranu a tasterima oko ekrana biramo sta zelimo da zakljucamo/otkljucamo u tom meniju.
Kao sto je receno, cena je negde oko 1200-1300 evra (jos nije formirana).
Svaki Roland ritam ce moci da se koristi samo sto je mozda potrebno dosrediti ih kroz makeup tools.
Za sound generator ne znam, ono sto sam cuo je da je zvuk vrhunskog kvaliteta, tu se nije stedelo. SN boje koliko znam nema mada zato imamo veliku bazu nama iskoristivih boja (i pored Balkan sound seta). Mislim da je cela baza iz BK5 OR sada unutra (i mnogo toga jos). Na zalost, bilo je malo vremena a puno posla oko prototipa, nisam stigao ni da prelistam ostale boje.
Sto se tice pitanja o buducim modelima, za sada su sve oci uperene u E-A7, niko ne razmislja o sledecem modelu...za sada. Dakle, procice sigurno neko vreme do sledeceg aranzera, u ovom naletu nema o tome govora.
Sto se BK9 tice, mi smo uradili sve sto je bilo u nasoj moci da dobijemo prosirenje. Niko ne zna kako je to prosirenje uopste planirano da se ubacuje... Ako ikada bude planirano da se izbacuju neka prosirenja za BK9 (nismo samo mi kojima treba prosirenje, vidis da ni jedno prosirenje nije izbaceno do sada) budite uvereni da ce i nase biti tu. Ali, plasim se da nema puno nade za to....
Morison je offline   Reply With Quote
Ćlan 3 Vam se zahvalio, Morison, za koristan post:
NordX (06.09.2015), SMusic studio (06.09.2015), veselinovicvs (08.09.2015)