Tema: Korg Pa1000
Videti jedan post
Star 19.10.2023, 20:26   #6
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sa takvim manipulacijama za Korga neče se dobro završiti jer to je čista glupost a na drugu stranu prevara kupaca.Danas primjer kupim novog Korga za cirka 2500 eura sa 300mb a netko če ga kupiti za iste pare posle par mjeseci i samo če ga Upgradati pa če imati 500mb razumiješ to nema nikakve logike i to je čak prevara kupaca sa strane Korga.
Nisam još ništa tražio i gledao oko Korga PA1000 i neznam dali ima koji prazan slot da se može u njega staviti još dodatan ram.
Ako ima mogučnost menjanja rama tako da je gurnut u slot onda je moguče da primjer taj ram od 300mb izvadiš pa staviš novog od 500mb i naložiš novi Update koji če ga pročitati.
Jedino takvo logiku ja vidim oko toga jer ne vjerujem da bi korg smio napraviti takvu glupost kakvu sam napisao ali kod njega nikad se nezna i osobno ostavio sam se dalje od Korga jer nisam sa novim PA4X bio zadovoljan pa sam ga odmah prodao dalje.Tada mi bilo žao što sam več prodao PA1X sa kojim sam bio više nego zadovoljan.Šta znam meni osobno na PA4X činilo se samo da ima ogromno nepotrebnog marketinga kojeg nikada ni ne koristim a u tu svrhu imao je suviše veliku cijenu.Odlična je to klavijatura ne mogu da kažem da nije ali ipak kako za koga.

Promijenjeno od casper (22.10.2023 u 10:43 sati) Razlog: brisanje Quote
flosarka je offline   Reply With Quote