Videti jedan post
Star 23.12.2008, 23:58   #20
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav kolege, da se malo prikljucim temi, sto se tice ketrona imao sam X1 to su sjajni aranzeri, verovali meni ili ne bar 10-15 godina su ispred ostalih sto se svega tice, imao sam solton-ketron x1 a kasnije ketron verziju x1 to su klavijature na oko komplikovane za rad u sustini kompletan SOFTWARE u sintu je resen cistom logikom i bez nekih velikih komplikacija za dobijanje neke komande, sto se tice zvuka tu je po meni licno nenadmasan, pun sound i sve se konkretno cuje na ozvucenju na X1 sam imao semplove kao na korg-u naj normalnije za to vreme nije bio nesto preterano velik sempler kolko se secam 8MB al dovoljno za dobar buzuki i el solo gitaru, jednostavno imaju opasan engine sto se ROM memorije tice izuzetno realan zvuk solton verzija se pojavila negde 94-95 te godine tad su imali sempl harmonike..... kabina koja je u njemu nesto nevidjeno, bubanj...tamburice haos a tad si mogao kod nas da kupis samo Roland E86, pa sad vidite, ja sigurno ovo kupujem cim se pojavi kod nas jer licno trazim od masine sto realniji ton i da je lagan za podesavanje bez preteranih nekih komplikacija i folozofija, sto je prednost ovih masina iskreno vam kazem da ga ima u srbiji nikad nebih kupio KORG, Roland i Yamahu za aranzera to potpisujem.
RadeKOKI je offline