Tema: ketron xd3
Videti jedan post
Star 11.04.2012, 01:52   #2
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ketron xd3

Znam da je starija tema...ali nekom ce kad-tad da posluzi...Mogu samo reci(napisati) da sam se preporodio kako sviram na KETRON-u.Trenutno cak i sviram XD3 i malo je reci da sam zadovoljan jer su mu bubanj i bas preterano dobri(sto je i najbitnije kod aranzera) ima odlicne boje klavira,duvaca,gudaca,orgulja pa cak se mogu namestiti i odlicne harmonike...A za pustanje fajlova koliko sam informisan su isto odlicni(mada jos ni sam nisam prokljuvio sve)jer imaju opciju "dzuboks" gde ako sam dobro shvatio napravite listu fajlova i idu redom i jos ako naletite kao sto sam i sam da ima vokalist budite ubedjeni da cete biti prezadovoljni.Ima 99 pozicija za USER ritmove koji se na njemu zovu PATTERN-i i ako ste napravili obimne ritmove broj pozicija se smanjuju jer ste uslovljeni sa memorijom mada ja trenutno imam 90 PATTERN-a i verujte mi sasvim dovoljno za zivu svirku jedino ako ste fanatik za namenske ritmove ili ne znate da svirate pa morate koristiti na svakom ritmu "INTRO".Jos na kraju da pohvalim fabricke ritmove koji takodje vrhunski rade i svaki je iskoristiv.Imate link pa preslusajte moje snimke.

KETRON XD3+TR 7-8 (pusti me,zagrli me ti,nije zivot...)
You need to upgrade your Flash Player
Dodato:
Jos samo da dodam da mu vokoder mozda ne radi kao LIVE 3 ali po meni radi odlicno.A fajlovi moraju da rade odlicno kada ima odlicne boje instrumenata.

Promijenjeno od veselinovicvs (11.04.2012 u 01:56 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio veselinovicvs za ovaj koristan post:
ibanez (16.04.2012)