Tema: Bk5
Videti jedan post
Star 14.05.2012, 23:57   #26
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Todorgm Pokaži Post
Dal'je jaca od pa80?
Citat:
Originalno postovano od Todorgm Pokaži Post
Dok ne cujem snimke bk 5 za mene je pa 80 bolji,moj pa80 je tako dobro sredjen da cisto sumnjam da bk 5 bolje radi,a i to je stvar ukusa sve
Evo da ti odgovorim prvo na tvoje postove.
Prvo tvoja konstatacija da li je jaca je bez veze.nije klavijatura neki bokser pa da pitas ko je jaci.

drugi post ti je kontraverzan.Pises da nisi cuo BK5 a tvrdis da tvoj PA80 nolje radi.Ne znam kako je to moguce da tvrdis kada nisi ni cuo BK5.Da si napisao recimo moj pa80 je za mene najbolja klavijatura za sada dok ne cujem nesto boljeja ne bih reagovao.Ovako ti tvrdis nesto sto nema veze sa cinjenicama.
Ovde ne bi trebalo da se iznose pristrasne stvari vec da se pise o postavljenoj temi.
E onda si me zaintrigirao pa sam stvarno zeleo da cujem kako tvoj PA 80 posto ga toliko hvalis i hvalis tvoj set.
Na zalost nisam odoleo da napisem ono sto mislim mada znam da to i nije bas tako popularno ovde na forumu.Svaka kritika se smatra zlonamernom(uglavnom)od pristrasnih clanova koji su zaljubljeni u svoju klavijatur.

Smatram da ni jednom recju nisam tebe uvredio kada sam rekao da BK5 moze da oduva TVOJ PA 80.

Ako te je uvredila istina onda stvarno ne mogu da ti pomognem.

Razmisljao sam se i da li da ti uopste odgovorim na tvoj post ali opet mi djavo ne da mira pa sam morao.

nemoj smatrati ovo nista licno.Ja nemam nista protiv tebe vec protiv tvojih postova koji nisu utemeljeni na cinjenicama.
nesaband je offline   Reply With Quote