Tema: Ketron SD9
Videti jedan post
Star 25.07.2019, 23:25   #38
sihl
Početnik forumacije!
 
sihl's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.11.2007
Mjesto: Thun / CH
Postovi: 12
Downloads: 1045
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: PA3X / Triton Extrem/Roland D50
sihl befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sihl pošalji poruku preko MSN messengera sihl pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Slažem se s Alenom, navika je vražja stvar. I tako je, i sada skidam kapu nekim stvarima koje su imali KN aranžeri. I danas čuvam disketu s kojom si mogao napraviti konverziju ritmova od Korga, Gema, Rolanda ili Ketrona i dobiti ih u KN5000. Cjelokupan postupak se odrađivao u samoj klavijaturi, bio je potpuno jednostavan i konverzija je bilo odrađena u svega par minuta za sve ritmove koje smo imali na FD ... Ta "sitnica" ali i mnoge druge nisu bile dovoljan razlog da ostanem na klavijaturi koja je danas prošlost ali niti je to razlog da dan danas kukam što Yamaha nema na što sam se davno prije navikao. Navike su tu da se mijenjaju i ako želimo napredovati neminovno se moramo prilagođavati novim tehnologijama. Odoh malo van teme ali i Tiho odo u Bosnu pa dok čekamo njegov "replay", da malo ubijemo vrijeme.

Ono zbog čega sam reagirao na ovoj temi su dezinformacije koje je Tiho naveo. Konstantno u svojim videima vuče paralele s Korgom i Yamahom. Za objektivnu usporedbu je neophodno poznavanje sva tri brenda. Iza onoga što sam čuo, očite su velike rupe u znanju i poznavanju Genosa.
Mozete li malo pojasniti te rupe u znanju? Ne poznate covjeka i mislim da je sasvim realan. I sam sviram Genosa i mislim da je Tiho 100% u pravu. Neki nedostatci u operativnom sistemu se moraju akceptirat. Toliko toga bih imao pregovorit Yamahi, za te novce koliko traze za aranzer. Ne vidim razlog zasto svi prozivaju Tihu kad je to nazalost realnost. Veliki pozdrav
sihl je offline   Reply With Quote