Videti jedan post
Star 02.11.2008, 23:05   #12
ivan tr
Drugar foruma
 
ivan tr's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.02.2008
Godina: 40
Postovi: 83
Downloads: 2044
Uploads: 3
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
ivan tr befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zaista mislim da nije lepo od coke 357 sto je moju privatnu poruku njemu upucenu stavio ovde u temama. Ja nisam mislio nista lose, cak sta vise nije mi ni bila namera da to prodam i da unovcim. Ja sam samo hteo da se pohvalim kako je taj program zaista jako dobar i siguran sam da nema niko nesto takvo. Posto vidim da me i neki uporedjuju i sa draganom radicem, hteo bih samo da dodam da sa njim nemam nikakve veze. Ja sam samo hteo da sa svima koji imaju tyros 2 iz tog svog programa nesto zamenim sa nekima od kolega ili da pomognem na neki nacin sa nekom bojom ili ritmom. Namera mi nije bila da to prodajem. A sto se tice te licence ja sam to cuo od coveka od kog sam kupio klavijature. Da on i jos jedan njegov kolega iz beograda imaju taj set i da su ga na neki nacin zastitili i da ga nikom ne daju. Takodje me je upozorio kada mi je prodao tu klavijaturu da taj program ne sirim dalje jer mogu da me tuze. A kako i zasto to zaista ne znam. Inace yamahu sam kupio pre mesec dana, pre nje sam imao pa 80 i korg tr. Pa sam je prodao pre nedelju dana jer nisam mogao da se snadjem jer sam godinama svirao korga. Hvala svima koji su me lepo ovde uvredili i stekli pogresno misljenje o meni, a posebno kolegi coke 357 koji me je skroz pogresno razumeo.
ivan tr je offline