Videti jedan post
Star 15.07.2020, 00:33   #7
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od pekilik Pokaži Post
Ko je taj instruktor ...
kao sto rekoh puckanje ce verovatnije doci od zauzeca rama, mada sigurno i 100% zauzeca cpu-a moze do toga dovesti, novi high end procesori ce sigurno imati mnogo manje zauzece od cpu-a koji sad koristis, noviji daw programi podrzavaju multithreading pa bi trebalo da ukljuce sva raspoloziva jezgra na procesoru...

Ma ne bitno tko je Ugl covjek je prejak u produkciji, stvarno ima feeling za to sto radi i radi za moj pojam odlicno, tako da kod njega idem na neke sate produkcije i stvarno mi je pomogao puno u tome... Sad, ja sam ga tako skontao, a i gledao sam nesto na youtubeu i mislim da je lik isto govorio o tome...

Da da da razumijem... Nista onda cu gledati i9 procesor pa sta Bog dragi da sto kazu...

Inace koristim studio one kao daw...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od ktisljar Pokaži Post
Ne radi se vpn-u. Radi se o aplikaciji koja vrlo efikasno zaustavlja pozadinske procese koji nepotrebno troše porocesorsko vrijeme. U stvari većina tih pozadinskih procesa služi za slanje dijagnostičkih ( ali i privatnih) podataka Microsoftu. Ti su procesi samo balast za CPU i bolje ih je pogasti, a to je uz gore navedenu aplikaciju vrlo jednostavno. Htio sam samo skrenuti pažnju i na optimizaciju samog os-a za rad sa a/v produkcijom .
Svako dobro u odabiru

Ahaaaa nisam znao da ima i ta opcija [emoji53] Moja greska, nego izbaci mi kao “hide your IP adress”, “ surf safe on web”... Pa sam pomislio da je to to... Bas cu obraditi paznju i na ovo i hvala velika na preporuci i lijepim zeljama kolega. A tebi hvala na odvojenom vremenu za odgovore pozdrav!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (15.07.2020 u 00:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mirandess je offline   Reply With Quote