Videti jedan post
Star 21.03.2020, 00:43   #239
splendid
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.09.2008
Mjesto: Novi Sad
Godina: 45
Postovi: 330
Downloads: 41
Uploads: 0
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 58 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg pa4, Guerrini superior 2
Interesi: Auto - moto - karting sport i još jedno brdo stvari..... :)
splendid befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Zaista nemam energiju da nastavljam dalju diskusiju s tobom, očigledno je da si i ti u tom kolu s tim prevarantima jer nemam drugo objašnjenje zašto ih ovoliko braniš, jer otprilike isto ovako kao papagaji svi do jednog ponavljaju ovo i ti "kontrolori" kad se s njima uđe u razgovor....


Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
Pa ti kad uhvatiš vremena dođi do Novog Sad da se upoznamo, proćaskamo, popijemo piće...kolače...ili ručak neki...pa onda se lepo raspitaj o meni crno na belo...

Ako ti neko daje prijateljski savet i potroši 20-30 postova pričajući konkretno o tome jer je i sam bio u toj dilemi kao i većina muzičara a ti u svemu nemaš ni jedan argumen da to nije tako ne razumem zašto onda malo ne razmisliš da li sam ja neko ko te laže i priča gluposti ili pričam nešto utemeljeno.

Kako god, poziv stoji svim kolegama bez obzira na ovu temu, niti sam sa njima niti ću biti ali red je ono što znam da vam ispričam jer ne bi bilo fer da je drugačije obzirom da sad imamo vremena na pretek.

Sve u svemu opet kažem ko mi argumentuje sa pravne strane ali ozbiljnim argumentima da ne moram da imam licencu i da oni nama ne mogu ništa ja ga vodim na jagnjetinu ili neki drugi ručak za sve novce kolko košta taj papir....



Sent from my SM-G965F using Tapatalk
splendid je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio splendid za ovaj koristan post:
nikadvisekorg (21.03.2020)