Videti jedan post
Star 03.02.2013, 23:08   #13
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@adnan Na šta konkretno misliš? Na ovaj P.Audio sistem ili opcenito.
Sto se tice P.Audio (ako na njega mislis) vjeruj mi nemam pojma, sateliti su P.Audio Ice 1500 pa možeš naći specifikacije na netu. Za sub-ove ne znam koji su, znam da su iz iste serije(Ice) ali ne znam tocno koji su... Ja mogu samo reci da je sistem pouzdan i nenormalno jak i tonski dobar(a to opravdava cijena kompletnog sistema), a ostalo nisam imao vremena pogledati i "istražiti"

Ja sam uvijek volio da je sve pasivno(ono, slagati rack) pojacalo,mikseta,pasivne kutije...

Mozda bi bilo najbolje pricekati kolegu sinisu ili marjana ili tranzita da ti bolje to objasne, jer u detalje nisam isao(opcenito kod aktive), ja samo ono sto sam cuo da dobro zvuci kod nekoga (pod mojim prisustvom) ili sto sam sam probao "na svojoj koži" dajem preporuku, a buduci da je ozbiljna kupnja u pitanju od 7000€, nisu igracke u pitanju, nego je vec malo ozbiljnija oprema volio bih da ti oni nesto o tome kazu ili pak netko od kolega koji raspolazu opremom u tom cjenovnom rangu. A ja ako nesto znam, ja cu odgovoriti Pozz kolega.
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (03.02.2013 u 23:09 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio mirandess za ovaj koristan post:
adnan (03.02.2013)