Videti jedan post
Star 12.08.2015, 22:54   #6
vld
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.06.2015
Postovi: 33
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
vld ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hm
Mislim da nije nasao odgovor na tom forumu koji je naravno prvi i osnovni za sve korisnike doticnog programa. Da li je postavio tamo pitanje ili ne, ne znam.
Neka prvo proba da ritmove propusti kroz mega voice cleaner, a posle neka proba sa drugim virtuelnim midijem, mozda se nesto i postigne.
Kazacu mu da napravi video snimak sa racunara (recimo, telefonom), pa cu postaviti.
Hvala.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Mafia Pokaži Post
Koji je host program? Ja sam radio preko kontakta i nisam imao takvih problema. Čak sam radio kombinaciju gw8 i kontakt kao sound engine. Možda je problem u komunikaciji zbog midi komandi za odabir boja unutar varijace pa dodje do kratkog "razmišljanja"... Da sam na mjestu tvoga prijatelja (i ukoliko se ne nadje adekvatno rješenje) definitivno bih pokušao sa nekim drugim vsti.... Možda bi mu tako bilo najlakše.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Vst host je freeware: http://www.vst4free.com/free_vst.php?id=898
Da li mozda ima neki drugi, bolji, a da nije kontakt (glomazan)?
Pozdrav
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Mafia Pokaži Post
Koji je host program? Ja sam radio preko kontakta i nisam imao takvih problema. Čak sam radio kombinaciju gw8 i kontakt kao sound engine. Možda je problem u komunikaciji zbog midi komandi za odabir boja unutar varijace pa dodje do kratkog "razmišljanja"... Da sam na mjestu tvoga prijatelja (i ukoliko se ne nadje adekvatno rješenje) definitivno bih pokušao sa nekim drugim vsti.... Možda bi mu tako bilo najlakše.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Vst host je freeware: http://www.vst4free.com/free_vst.php?id=898
Da li mozda ima neki drugi, bolji, a da nije kontakt (glomazan)?
Pozdrav

Promijenjeno od vld (12.08.2015 u 23:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
vld je offline   Reply With Quote