Videti jedan post
Star 18.05.2023, 11:50   #9
zokabeli
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2011
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
zokabeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Druze nema razloga da se tesimo i "cuvamo zivce " to je bagra i tako treba da se kaze ...Sta se stedimo ..Jesu li oni stedeli nas kada smo platili polu-proizvod Da li su nas obmanuli na neki nacin i prevarili ..Na papiru kad oni napisu ta klavijatura sprema rucak .Ali nije to samo slucaj sa Korgom i Event se nije proslavio .Ne razumem zasto da se mi ustrucavamo i stidimo da pitamo da trazimo da ocekujemo ..Zasto se oni ne stide zasto nisu uputili odgovore i izvinjenje sto kasne sto grese itd ...Pa 5x sam naziv kaze je nastavak broja pa 4x ..Pa zasto onda ne konvertuje set kako treba .Ima li u Korgu neko ko testira klavijaturu pre nego izbace na trziste ? Zasto su uzeli neke opcije u recordu koje su bile odlicne .Sto ih nisu zamenili boljim ? .Zasto je pretrazivac spor brze radi na pa 700 ..Zasto su dali da u jednom folderu moze da bude ko zna koliko stranica ..ali sto ih je vise taj folder ima spor odziv ? Zasto brlja intro 1 , zasto nisu resili signaturu vec on sam pretvori 2/4 u 4/4 i pravi pauzu ..Ukinuli su master u editingu ? Zasto blizu dva meseca cekam njihov jebeni OS da li ce da se smiluju i da li ce znati da poprave greske ...Zasto sviram pa 700 a kupio sam pa 5x ..Eto nisam ga kupio prvi , cekao sam ..Koliko treba da cekam ili cekamo ???? Sram ih bilo bagra i magarci .Toliko !
zokabeli je offline   Reply With Quote