Videti jedan post
Star 17.06.2009, 14:21   #12
aleksandar72
Odomaćeni član
 
aleksandar72's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.05.2009
Mjesto: 50° 07´ N 8° 41´ O
Postovi: 778
Downloads: 53
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 103 puta u 92 Postova
Instrumenti: ima ih vise..
Interesi: $
aleksandar72 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
aleksandar72 pošalji poruku preko MSN messengera aleksandar72 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

....60x60 ja mislim ih kod nema kod nas,nit je kad bilo...A i koji će ti đavo...

U tome je jedan od problema prijatelju!
Coverage 60x60° je predvidjen za velike prostorije i outdoor sviranje!
Inace ne bi ni postojao.Cak Line Array,najcesce koriscena varijanta za Live outdoor ide sa coverageom od 100x15°ili 90x15°!
Mi hocemo sa jednom postavom svirati vani, unutra, satore,kafane....ko zna jos sta??
Takva kutija sa tom dispezijom ne postoji!
Ja razumem ako mi neko kaze ne svidja mi se ton ZX5, to je vec stvar ukusa i tu nema daljne diskusije ili bar uporedi sa istom klasom i kaze X brand model x je bolji od ZX5….i to je OK…prihvatam ako je objektivni razlog.
Ali…ako neko kaci ZX5 na 2x300W pojacalo i ton je kanta,onda je korisnik odgovoran za neuspeh sistema.Ili jos gore,kaciti ZX5 na powermate,najveca zabluda,ton je tvrd,ne samo tvrd nego i bezvezan,bez ikakve dinamike.
ZX5 je u mnogim stvarima dobar izbor, ali samo ako ih pumpate pojacalom koje je EV planirao da se koristi sa njima. Znaci, koristeci powermiksere, vi svakako dobijate "nesto" od kutije, ali nikako ono sto je proizvodjac predvideo. Pojacalo, kablovi... sve su to veoma bitne stvari koje uticu na rad same kutije.

Pozdrav
__________________
"Why there is no such thing as RMS watts or watts RMS' and never has been"
aleksandar72 je offline   Reply With Quote