Videti jedan post
Star 26.02.2018, 13:07   #13
kiwi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.01.2018
Postovi: 8
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
kiwi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Reden

Pozdrav!

Evo što sam obečao, obečao sam. Pošto je bilo nevrijeme za fašenk (snijeg) dostavna služba nije mogla isporučiti evox-e na vrijeme, pa smo morali svirati na stari razglas. Ali smo prošli vikend imali šansu da istestiramo nove kutije.
Što da kažem. Vokali su zaista fantastični. Isto harmonika. Nisam imao ni malo osječaj da nešto fali u spodnjem frekventnem području vokala. Sistem je zaista glasan, tako da imamo dosta rezerve. Sviralo smo još sa starom miksetom yamaha MG16XU. U potpunosti je ispunio naša očekivanja i još ih je nadmašio. Par ljudi je pitalo kakav imamo to sistem i pohvalilo razločnost (ne znam kako bi to kazao na vašem jeziku). U glavno u celom placu su vokali bili vrlo dobro razumljivi. Znam pošto sam daljinskim micom hodao po prostoriji tekom animacije, igara i povezivanja programa.
Portabilnost je prva liga. Kod kuče moram da bas binove sam utovarim ali na svirki mi kolega pomaže. Zašto bi mučio samo svoja leđa . Bas bin ima tačno 28 kila. A satelit 8 Kg. Kad satelit spremiš u torbu, ima ta torba još mjesta za podesivu štangu i kabel kojim satelit povežeš sa basom. Tako ima torba sa satelitom, štangom i kabelom 10kg. Sve to mi ide u moju škodu octavia karavan.

Šta se tiče blokade satelita kad netko stane pred njega. Satelite smo dignuli tako da je je bio ceo sistem visok oko 2,5 metara. Nema šanse da blokiraš celi satelit.

Kao rekoh, kod Maui 28 to je lako moguče.

U glavnom.... prezadovoljni.... Sad još samo da dobijemo na probu behringer x32 producer pa da vidimo.

Pozdrav
Grafički Fajlovi
File Type: jpg 20180224_192300.jpg (77,3 KB, 286x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 20180213_135228.jpg (43,7 KB, 295x skinuto)
Highslide JS
kiwi je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, kiwi, za koristan post:
Landison (26.02.2018), milepsr (08.03.2018)