Videti jedan post
Star 06.05.2015, 02:26   #20
miki2008
Vredan član društva
 
miki2008's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.04.2008
Mjesto: Banja Luka
Godina: 39
Postovi: 191
Downloads: 262
Uploads: 16
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Klavijature
miki2008 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
miki2008 pošalji poruku preko MSN messengera miki2008 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

I sa loop-uvima je isto potpuno nema potrebe prepisivat CV prebacio sam na isti nacin bar 50 ritmova bez ikakvog prepivanja CV i sve radi i sve funkcionise... To sto ti pricas o harmoniji sedmicama ovome i onome jedino moze da se koristi ako na jednu ritam kombinujes vise ritmova pa onda treba prepisati i napraviti CV... Jer ne razumijem zasto bi neko iskoritio Cv samo za harmoniju kada moze potpuno drugi aranzman staviti na CV u istoj varijaciji... Zar nije jednostavnije sedmice i ostale zajebancija slagati u chord tabli.
Mnogo ritmova sam pravio iznova sa lupovima nisam koristio CV ako nisam imao na umu da napravim dva aranzmana na jednoj variciji npr na intro kada se uhvati sedmica da svira potpuno drugi aranzman... U glavnom za ovo sto je decko pitao nema potrebe da se prepisuje CV i ako ritmovi koriste lupove jer sve to na kraju povuce i radi kako treba samo je bitno poredati istrumente onako kako je bilo... CV i dalje koriti iste istrumente samo u drugom aranzmanu. Mada i to moze da se izmjeni ako se zeli....

Ma ne mogu vise rapsravljat o tome hvata me panika samo kada se sjetim koliko je to mukotrpan posao....

Promijenjeno od miki2008 (06.05.2015 u 02:36 sati)
miki2008 je offline   Reply With Quote