Videti jedan post
Star 21.03.2016, 18:17   #19
Vux
Vredan član društva
 
Vux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.10.2012
Mjesto: Las Vegas, Nevada
Godina: 31
Postovi: 279
Downloads: 83
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 41 puta u 40 Postova
Instrumenti: Korg PA3X-76
Interesi: IT
Vux ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@sale_band pa vidim i ja da je nesto siromasna situacija sa workstationima srednjeg cenovnog ranga pa cu izgleda morati da uzmem taj famozni kronos koji je i previse za moje potrebe

@dmmacak ma imam ja lepe apere sada na pa600 ali bas hocu da sredim ritam sekciju, da spakujem neke malo jace DK, gitare i basove u RAM, ako cemo realno svakome od nas bi trebalo bar 20gb RAM da sredi lepo bubnjeve jer ovi semplovi od par MB su nuzno i atak na ljudske usi, koliko god ih farbali efektima, EQ i panoramom...


@ffb veruj mi da ne bih trazio savet da sam nekada imao workstation, ali posto ne znam bas mnogo o njima, primoran sam, uostalom, postoji kategorija za to na forumu, tako da ne vidim zasto ne bih pitao nekoga ko ima iskustva vise od mene da ne napravim neku pogresnu kupovinu

@Belmo lepo ovo zvuci bogami a i ovaj sto svira ima mekane prste, da se videti

@srki_Fantom veruj mi da nas proizvodjaci aranzera ne zavlace i hrane na kasikicu sa 96-500-1000mb rama, lepo bih sada imao aranzer koji ima normalne DK, harmonike i sve, i to ne unakazene semplove od 2-3mb nego normalne studijske od po par gigabajta... Sve me vuce da napravim software aranzer zbog toga, ali nazalost nisam bas iskusan sa tim, a nemam vremena da se lomim sa podesavanjima i da smaram forum po ceo dan sa pitanjima
Vux je offline