Videti jedan post
Star 05.01.2020, 19:36   #66
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Bio sam na svirku koro sa kolegom koji je imao Pa1000. Ja roto stalak sa led diodama, Genos svetli...ma sve ukupno Pa1000 ko tetris pored, ali...Covek ima Asmir set i ne znam moji jos pored i ubi na mesto. Genos ko pracka. Ja imam beronja set i ne znam navatao sam trista nekih semplova koji su izgleda krs u poredjenju sa onim iz korga. Vocoder mu radi lepo, terce sve moguce ima a i Dx gajde i sve ostalo, Bras...dobre gitare i harmonike. Ja ne razumem zasto toliko kosta Genos koji i dalje ko taraba terce nema koje su jos pre 100god u korgu radile ali aj sad cu da probam da napravim kako je Dr.Casper opisao ako u opste i instaliram onu 2.0 verziju ali da nema nigde nista kvalitetno od materijala (mislim za narodnu muziku) to me ubi. Naso sam ovde uputsrvo i konvertovao nesto iz Rakic seta za triton, pricam samo o bojama (iz KMF u UVN) ali nista u klavijaturi ne zvuci ni blizu onoga u tritonu, ili ja nisam dobro uradio.U glavnom bas tanko zvuci pored Korga koji je duplo jeftiniji a ne smem ni da zamislim pored Pa4x da stanem. E sad, ja sam se vec umorio od ubacivanja ako neko ima dobre gitare, neki bras i harmonike nek posalje ili neka postavi ovde da se skine, jedino je jos to mozda spas, da mozda neko stvarno ima nesto da vredi a da sam ja imao krs . Vec me svi koje znam pitaju sto nisam uzeo Korga ko svi drugi a voleo bi da pokazem da i Yamaha moze da gruva narodnu muziku.
psr je offline   Reply With Quote