Videti jedan post
Star 27.01.2019, 21:31   #27
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 788
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ajmo ovako. Moje viđenje:
Kao zamjena u jednoj grupi koja živi na matricama/fajlovima već 15 godina u koju često upadadam kad klavijaturista ne može,tako sam i sinoć oko 8 navečer pozvan da uletim na svirku jer se klavijaturista razbolio nešto. Klavijaturu u auto i pokret. Pare su to jbg. S druge strane,ljudima su navrh glave više jer su svirke vazda iste,s godinama ljudi skoro znaju kad ide koja pjesma,,midiji su osrednje ili loše kvalitete,sviranja uglavnom nema i onda ja kad upadnem moram i ja stiskati play i koristiti se fajlovima koje inače nikad ne koristim. Razlika je što ja pola tih pjesama sviram umijesto da ih puštam,sviram jedan dio svog repertoara i pjevam pa sam kao svojevrsno osvježenje i ljudima bude drago što me vide. Ima dosta pjesama koje su nesvirljive niti mi se to škarta uči svirat pa ih puštam i malo popratim lijevom rukom jer uigranoj ekipi u koju povremeno uletim ne mogu dirigirati repertoar i onda to sve ode nekim svojim putem. Sinoć sam iznenada donio kući neku paru zahvaljujući fajlovima koji mi idu na živce al opet s druge strane,zabole me. Da sam ponosan na korištenje midi fajlova nisam al ponavljam,pare su to... My 2 cents.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote