Videti jedan post
Star 13.09.2013, 07:37   #7
MikiB
Vredan član društva
 
MikiB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.10.2008
Mjesto: Vojvodina
Godina: 42
Postovi: 253
Downloads: 1416
Uploads: 55
Rekao HVALA: 77
Zahvalili mu 37 puta u 36 Postova
Instrumenti: Tyros 4 Black & Motif XF
Interesi: muzika
MikiB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MikiB pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Na koju adresu da ti posljem bombonjeru..,,,salim se naravno...hvala tranzit...kapiram o cemu se radi...zato i nikad nisam bio zadovoljan odnosom pratnje i solo..sad mi je jasno...cim dodjem do klavijature promenicu sve,pa makar to trajalo 5 dana,a nece....hvala jos jednom...ako nesto zaskripi..javljam se...
Dodato:
A dali je pametno da stavim master volume na Tyrosu negde na pola a na mixeti da mu dam malo gain,makar dok odradim jos jednu svirku zato sto nemam vremena da je do uvece iznivelisem...sinoc sam svirao,i to je bilo strasno kako mi je mixeta isla u peak..ali u toku svirke sam malo doterao...ali me muci sto mi je i mikrofon otiso u peak..a mic na kanalu je bio oko +2,Gain minimalno,a master na mixeti je na +7...plasim se da nije nesto sa mixetom....
Dodato:
dali je moguce da nije nesto u redu sa mixetom?sto je dam glasnije po kanalu to vise ide u peak...nemoguce da bas toliko je jak signal sa klavijature,a i mikrofon isto...sta god da kazem u njega ide u peak..a gain nula...skroz u levo..
__________________
Ženu dupe krasi...a tortu orasi...

Promijenjeno od MikiB (14.09.2013 u 16:54 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
MikiB je offline