Videti jedan post
Star 20.07.2009, 20:27   #9
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

18.VIII 1987 godine (prošlo je skoro 22 godine) sam ušao u škare s Gillerom 125 ccm. Auto (Auti 100) me zahvatio i vukao te mljeo punih 60 metara. Jedva sam ostao živ. Imao sam trostruki vanjski prijelom desne potkoljenice, unutarnji lom natkoljenice, smrskan meniskus desnog koljena i slomljena dva pršljena kičme. Mišić desne noge je ostao visit na žici kraj autobahna. Jedva sam ostao živ, jer dok su došla kola hitne pomoči skoro sam iskrvario. Danas hvala Bogu hodam normalno nakon 4 teške višesatne operacije i raznih presađivanja tkiva, mišičja i kože. Za posljedicu umjesto skočnog zgloba u desnoj nozi imam platinastu kuglu. Ta nesreča mi je skončala veliku karijeru nogometaša jer sam bio jako velika nada. S druge strane nikad više da bi sjeo na dva kotača iako obožavam i dan danas brzine. No kako se kaže, mladost ludost. Sad kad sam bliže četrdesetima više se ne ganjam nit s autom iznad 200 Km/h, a prije sam bio totalni luđak i bio čak i s autom 2 puta na krovu.
Zato momci, pamet u glavu. Lijepo je imati strojčinu i hvatati vjetar, no sitnica i greška koji nit sam ne uzrokuješ može te koštat glave, a šteta je da mladi ljudi na tako glup način ginu.
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote