Videti jedan post
Star 04.04.2019, 01:16   #4
musicoloogie
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 29.09.2015
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
musicoloogie ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
Pozdrav ljudi. Imam jedno pitanje za kolege koje rade sa ovim korgovim programom. Naime, pre neki dan sam zamenio svoju pa4-ku za korg pa900 i konacno mogu reci da sam zadovoljan sa dirkama i sa jos nekim stvarima zbog kojih sam i uzeo pa900. E sad, imam set za pa900 u kojem ima uglavnom sve sto meni treba ali imam problem sto je to sve razbacano tj.poslagano po nekom redu koji meni ne odgovara. Ja bih voleo kada bi mogao samo ispremestati performanse i ritmove po bankama kako sam navikao i kako sam koristio na prosloj klavijaturi. Znaci u principu samo da im zamenim mesta. Da li to moze da se odradi u pa manageru? Npr iz zadnje banke ds premestim ritam u prvu banku bez da moram sve elemente ritma da povezujem ponovo itd. Pitam u vezi pa managera zato sto bih voleo da to sve odradim u pc-u posto mi je preglednije i da se ne zezam sa klsvijaturom pesaka.
Moraš samo da vodiš računa u slučaju da prebacuješ neki ritam tj (style) iz drugog seta u tvoj set.. Dešava se da prilikom ubacivanja novog ritma, on automatski povuče instrumente od kojih se taj ritam sastoji i automatski ti u Soundu izbriše neke boje koje si koristio u tvojim ritmovima... Pozdrav
musicoloogie je offline   Reply With Quote