Tema: Roland G 600
Videti jedan post
Star 13.02.2013, 17:13   #27
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nisam mislio ja Sejo kada se ubacuju ritmovi, nego ritmovi koji su vec u user memoriji i cim upalis i ako ne zakljucas sa desne strane Style i KBD mode, onda cim pokusas da ucitas ritam on ti ispisuje poruku neku tipa "Rumba_1 is not loading" ili tako nesto u tom fazonu....Znam ja to kad sam probavao....Znaci kad upalis i kada ti pise gore "Free pnl" (free panel), odma se treba zakljucati style i kbd mode, pa onda izabrati koj hoces ritam iz user memorije, jer pretpostavljam da mu zbog toga blokiraju i menja ritmove kako hoce i to....I sto kazes....Sve je to prethodni vlasnik radio da bi utrapio nekome klavijaturu, jer je em zrela za reset i to, jer sto kazes ko zna sta je sve ubacivano, pa je pobrkalo OS totalno, a ovo za floppy drive je preslikana ova tvoja recenica: "drzi vodu dok majstori ne odu"....Morace da resi prvenstveno taj problem sa flopi drajvom, pa tek onda ovo ostalo, jer ovako bar ima nesto u user memoriji....Kada uradi reset, popravice se stanje dosta, ali tek tada nece imati nista, tako da je prioritet prvo flopi drajv....Pozdrav
@neowar Poslat ti je link na pp
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote