Videti jedan post
Star 25.02.2013, 20:09   #1
levkoo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.06.2007
Postovi: 37
Downloads: 354
Uploads: 1
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
levkoo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard MAGIX Sequoia 12

Ima li neko nekakva iskustva s ovim softverom ili neki tutorial na srpski, hrvatski, makedonski...jezik. Ja sam je instalirao i zaglavio jos prvog trenutka...Konkretno nisam mogo da pronadzem kako snimiti vise midi kanala sa jednom ucitavanje na VSTi semplera....Evo ovako malo konkretnije: kad je otvorim NEW multitrack project izaberem 16 track i pojavi se radnja povrsina sa 16 traka ...e sad snimam prvu traku MIDI izaberem OUT neki sempler recimo Kontakt 5 izaberem koju boju hocem od kontakta i krenem i snimim prvu traku.... e sad kad odem na drugu traku da usnimam izaberem out channel 2 i moram ponovo da povezem Kontakt 5 i ponovo da izaberem koju drugu boju hocem....znaci koliko god trake da snimim ja toliko puta treba da ucitavam Vsti sampler posebno za svaku traku...pa pitanje mi je jel se moze to nekako jedan put ucitati VSTi sempler i onda uz pomocu midi kanala odabirati razne boje na razne kanale....ja to nisam uspeo...Hvala puno.....

P.S: i zamolio bi ukoliko neko ISKRENO zeli da mi pomogne sa konkretno resenje ili predlog u vezi problem koji imam nek stvarno pise ...ukoliko ima za cilj da mi deli savete koje idu off topic nek zaobilaze ovu temu...hvala na razumevanje...
levkoo je offline   Reply With Quote