Videti jedan post
Star 10.02.2010, 18:29   #1
ibro69
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 07.11.2006
Postovi: 7
Downloads: 51
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
ibro69 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Podesavanje STS, Performance i vezivanje postavki vokalist, PA-800

Kao sto naslov kaze, interesuje me sljedece:
Zelim da napravim postavke, da li PERFORMANCE ili SONGBOOK nebitno, ali da mi za svaku pjesmu povuce postavke za vokalist za samo tu pjesmu. Pokusao sam preko songbook, ali na Book edit 2, Harmony Track je siva, sto znaci da se opcija ne moze podesavati. Ova opcija moze biti aktivna jedino u slucaju da pjesmu iz songbook sa ovakvom postavkom povucete kao MIDI fajl, jer tako pise u uputstvu. Onda sam pokusao da uradim pjesmu kao PERFORMANCE, sa 4 STS, za svaki STS posebno podesio vokalist i evo sta se desava. Kada povucete pjesmu kao performance, on vam povuce postavku vokalista (naravno ako je katanac pored VP na ''Mic'' otkljucan), i to je dobro. Medjutim ukoliko prebacite na neki od STS, a ako je taj isti STS ili mozemo je nazvati boja memorisan u drugoj performance sa drugom postavkom vokalista, on ce povuci tu postavku.
Znaci, trazim model kako imati jednu pjesmu, sa 4 STS i samo jednom postavkom vokalista (recimo e-moll). Naravno ako mi ovo podje za rukom da bih naslagao jos pjesama, samo da sve bude fiksirano.
ibro69 je offline   Reply With Quote