Videti jedan post
Star 06.05.2016, 21:56   #175
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Yamaha Psr S 770 -nakon 6 tjedana

Kako sam vec gore u naslovu naveo poslije 6 tjedana mojoj sreci i zadovoljstvu nema kraja.Dosao sam kako bi se reklo do polufinala u programiranju synta.Uvijek ima prostora za bolje ali sa dosad zavrsenim poslom uz pomoc kolege Caspera sam vise nego zadovoljan.Ujedno mu zahvaljujem na ogromnoj pomoci i podrsci koju mi je pruzio- jedno VELIKO HVALA.
Nisam jos radio sa Yemom i semplovima vec sam koristio ponudjeni matrijal koji je vise nego dostatan i kvalitetan.U ranijem postu sam napisao da sam 17 godina svirao Korgove aranzere a zadnji mi je bio PA3.Nisam Yamahin promoter i ne reklamiram njihove aranzere a niti druge modele zelim napraviti losima.Sa svima se moze svirati i zaraditi novac.Svim kolegama koji imaju starije i mozda slabije modele a zele da zvuce dobro preporucujem da probaju psr 770.Bez stida sto je to samo Psr-za mnoge jeftina igracka.Vjerujte samo vlastitim usima.
Synt zvuci dobro na razlicitim razglasima u razlicitim prostorima.Sviram kao vecina vas sve i svasta od ex Yu narodnjaka,zabavnjaka do strane pop i rock glazbe.
Citajuci na forumu nije mi jasno kako i zbog cega ima kolega koji su nezadovoljni sa Yamahom.Pitam se sto to oni sviraju i kakvoj publici???
Moju publiku ne zanima koji model sviram vec ocekuju od mene da ih uredno zabavim sa razlicitim stilovima glazbe a to se moze i sa ovom Psr igrackom.Da napomenem da ne trosim midi fajlove i mp3 matrice-samo da udje u zapisnik druze sudija(da se malo nasalim).Neki se zale na displej zasto nije kao na Korgu ali meni jos ni jednom nije prst poletio na displej da nesto stisnem.Kada se nema druga (bolja) tipka za usporedbu covjek se privikne na postojecu.Nije ni tako losa kako mi se cinilo u pocetku.
Efekti su izvrsni, brzo dostupni a jako dobra stvar su 2 assigne live kontrolora na koje se mogu napakovati dobre funkcije.Na oba ukupno 16.
Npr.brzina ritma,volumen solo soundova,vol.mikrofona,vol.efekta za mikrofon i masu ostalih stvari.
Sve u svemu mnogo glazbe za malo para.
Za razliku u cijeni spram polovnog T4 ili PA 3 moze se ako nekome treba kupiti jos jedan uredan synt.Meni osobno nije potrebno.Ako netko ima nekih pitanja rado cu odgovoriti na sve sto znam.Moze privatna poruka,Viber ili Whatsapp.
Da nebi morali uzeti jedan dan godisnjeg odmora da procitate ovoj moj post sve skupa vas pozdravljam.
ffb je offline   Reply With Quote