Videti jedan post
Star 03.06.2017, 00:57   #9
svirac007
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 01.03.2006
Postovi: 376
Downloads: 2117
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 21 puta u 19 Postova
svirac007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
Gagane, ako se pitas da li ce ti na pa900 dirka "leći" tojest da li je dobra za solaze i bass-kontru, da li je brza i plitka, ja ti mogu reci da je na pa900 jedna od retki dirki koja mi se svidela na prvo sviranje onako fabricki kakva jeste. Ima fabricki postavljene tegice ispod tako da je odziv fenomenalan i ispunjava sve potrebe za sviranje narodne muzike. Sto se tice boja, bass kontri itd...tu isto nrmas brige. Pronacices sta god te zanima od starih yamahinih bas kontri pa do novih sa fantoma itd... sta da ti pricam kad i ja razmisljam da menjam pa3x za pa900. Bas zbog dirke pod 1.
Ja sam 2-3 puta isprobao pa900 i tipka je po mojem misljenju slabija-losija nego na PA800 ili TRITON LE ..
Kod jednog servisera muzicke opreme saznajem da su ustvari na pa600 i pa900 iste tipke (bez federa) sam je na pa900 fabricki otezana tj ima ispod tipke tegici pa malo djeluje bolje nego kod pa600.
Mene posebno na tim tipkama pa600-pa900 pored sto su klimave-lahke-mlitave.smeta sto su crne tipke ostrih ivica sto bi rekli coskaste-kockaste.... nisu zaobljenih ivica kao kod TR-LE... pa kad zavrnem neki triler da to slatko ispada nego bodem se prstima po onim coskovima i ivicama tipke...
I pa600-i pa900 su super klavijature za cijenu i odlicno rade posao ja cu vremenom sigurno ugradit tipke od TR-LE... samo se jos nisam odlucio dali cu ostati na pa600 ili da kupim pa900 pa da odradim tu preradu.....pozz
svirac007 je offline   Reply With Quote