Videti jedan post
Star 17.08.2011, 03:07   #115
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Moram da ozivim ovu staru temu. Nadam se da ce neko znati da mi kaze pravo resenje. Skoro sam menjao auto, i posto je u ovom autu sto sam kupio bio neki krs od kasetofona (neki kasetas), ja kazem serviseru da mi prebaci cd player iz starog auta koji ima sve, cd , mp3, usb... I sad, on mi je to odradio, prebacio player u novi auto, ali nije namestio da mi se player pali "na kljuc", tj, kad ubacim kljuc da pocne sam da radi. i kada ugasim auto i okrenem kljuc da se sam gasi. Na starom mi je autu tako radilo, i nisam morao da se cimam i gasim rucno da ne bi slucajno zaboravio, pa da ne vuce akumulator, a ovo me sad nervira sto uvek moram da se cimam i da razmisljam da li sam ugasio ili ne. Serviser mi je samo rekao da je kao "komplikovano" spajati to u autu pa da mi zbog toga nije mogao uraditi. E sad, pitam ja vas, da li je moguce da je to stvarno toliko komplikovano da se ne isplati cimati i raditi to spajanje, ili me je on samo skinuo sa k.... jel mu se nije dalo da radi to? Da li bi ja to mogao sam uraditi, i da li je taj postupak univerzalan, ili se razlikuje od marke do marke (autia a i playera)? Ako bih mogao to sam uraditi, molim da mi neko kaze kako se to radi, i na sta treba obratiti paznju. Hvala puno unapred.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote