Tema: Korg Pa600
Videti jedan post
Star 19.03.2013, 10:53   #967
bokajunior
Drugar foruma
 
bokajunior's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2009
Mjesto: Batajnica
Godina: 46
Postovi: 62
Downloads: 547
Uploads: 1
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 21 puta u 14 Postova
Instrumenti: FUGITONE
bokajunior befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokajunior pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post

PA 600 jeste da nudi za 1000 eura koriscenje semplova ali koliko sam skontao iz ovih postova opet su stavili najgore dirke,najgoru plastiku,jos ako bude problema kao sa pa 800(a to se jos uvek ne zna)onda ce muzicari ponovo da se hvataju za glavu i da strepe pre svake svirke da li ce ih klavijatura izdati ili ce da zavrsi svirku.Bar sto se tice toga ja sam siguran da je svaki Rolandov aranzer mnogo kvalitetniji.

Ih bre pa bas ga pretera. Definitivno se ovde raspravlja zasto Pa600 kosta 1000 eura a ne vise. Mislim da bi mnogo manje rasprave bilo da kosta 1500 eura. Tada ne bi bilo zagledanja u dirke i plastiku, a bilo bi opravdano sto je za 300 eura manje losija dirka i nema vokoder i sempler editor. Dirke su dooosta bolje od Pa500. Cetiri godine sam svirao na njima. Naravno da na Pa600 nisu dobre kao na Pa800 ali je osecaj dosta bolji. Plastika je takodje bolja od Pa500. A sto se tice crkavanja, pa nisu oni neozbiljna firma da ne bi prevazisli te probleme sa crkavanjem Pa800.

Po tvojoj logici @nesaband, ko bi se zagledao u Korga i uhvatio za dzep platio bi samo probleme u zivotu.

Ili najbolje da svi oni koji hoce Korga a nemaju 3000 eura za Pa3, kupe polovnog Pa80 jer je neunistiv.
__________________
...i pijan i trezan za tebe sam vezan...
bokajunior je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio bokajunior za ovaj koristan post:
gogile (19.03.2013)