Videti jedan post
Star 30.04.2016, 13:32   #22
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ne znam za Dynacord, mogu pisati za Yamahu, toplo preporučujem emx5000.
Kupili smo je tamo negdje 2006; radila svaki vikend, obavezno tjerala četiri kutije, nikad problema. Ja sam prestao aktivno svirati dvije godine, stajala je kod kolege koji je prešao u bend. Nakon dvije godine nerada, otkupio sam je od njega, oksidirali su mikrošalteri iznad kliznih potenciometara. Rastavio sam je, sve prešpricao kontakt sprejem, i dalje radi bez greške. Sve i svaki kanal. Koncipirana je jako dobro, unutra je poveći ventilator vrlo kvalitetan, radi nečujno, a izrađena je tako da je gotovo nemoguće da se unutra sakupi prašine. Ja sam je otvorio i s ciljem da je dobro očistim, nisam imao što čistiti. A sjećam se nekog starog posta o tom powermixu, bilo je rečeno da daje oko 485 wati snage, što je fenomenalno s obzirom da svi u zadnje vrijeme vole lagati s brojkama. Eto. možda uz još koje pojačalo, Yamaha može biti i dan danas dio ozbiljnog razglasa.

Da nadodam, nikad nismo imali kufer za nju (na našu sramotu), uvijek se vozala bilo vruće ili hladno u autu na sicu. I danas će se vozati. Mogu reći gotovo nepoderivo.

Promijenjeno od Alen P (30.04.2016 u 13:35 sati)
Alen P je offline   Reply With Quote